mgr Magdalena Pociecha-Badura


Właścicielka i prowadząca Studio Esense

Doświadczenie

Wybierz sprawdzony gabinet kosmetyczny
Z zawodu jestem dyplomowanym dietetykiem i kosmetyczką. Od ponad 10 lat posiadam salon kosmetyczny, w którym dbam o wygląd, kondycję i dobre samopoczucie klientek. Cały czas poszerzam swoją wiedzę, poprzez uczestnictwo w seminariach kosmetycznych i kursach doszkalających. Dzięki temu mogę oferować nowoczesne zabiegi i podążać za nowymi trendami w kosmetologii oraz stylizacji.
Mój zawód jest jednocześnie moją pasją. Interesuje mnie zdrowy styl życia, zdrowe odżywianie, wizaż i stylizacja kobiet, więc mogę powiedzieć, że robię to, co kocham. Jestem energiczna i cechuje mnie profesjonalizm. W pracę zawsze wkładam całe swoje serce i wykorzystuję w pełni swoją wiedzę. Posiadam grono zaufanych klientek, do których mam nadzieję, że dołączysz i Ty.

  • Pani Magda uratowała moje rzęsy po niezbyt udanym przedłużaniu w innym salonie i od tego momentu stałam się jej stałą klientką. Polecam również zabiegi antycellulitowe, bo są naprawdę skuteczne.
  • Bez wahania każdemu mogę polecić salon Esense. Zabiegi wykonywane są bardzo profesjonalnie, bez pośpiechu i zawsze można liczyć na praktyczne porady.
  • Dzięki zabiegom w salonie Esense udało mi się wreszcie wygrać z cellulitem. Każdy zabieg był wykonywany bardzo dokładnie, a w salonie panuje tak miła atmosfera, że czułam się tam jak na spotkaniach z przyjaciółką.
  • Profesjonalnie, precyzyjnie i przyjemnie – tak najkrócej mogę scharakteryzować salon Esense. Pierwszy raz udałam się do salonu na przedłużanie rzęs i wychodząc z zabiegu już wiedziałam, że zostanę stałą klientką.
  • Salon Esense wyróżnia się bardzo indywidualnym podejściem do klienta. Jest kameralnie i niezwykle miło.
  • Salon poleciła mi koleżanka, ponieważ szukałam miejsca, gdzie mogę wyszczuplić i ujędrnić ciało. Pani Magda zaproponowała mi zabiegi elektroskultur i ułożyła dietę, dzięki czemu udało mi się wrócić do formy sprzed ciąży.